Ik stuur u graag een offerte voor journalistieke artikelen en aanverwante producties. Elke 3e opdracht halve prijs!*
Journalistiek
Ik ben gespecialiseerd in journalistieke artikelen op cultureel gebied. Dat kan zijn voor een magazine of website, maar ook voor een culturele instelling. Denk aan een interview met de regisseur van uw theatergezelschap, dat u standaard met persberichten meestuurt, of aan een artikel op de website van uw concertzaal, dat sponsors beeld geeft van de betrokkenheid in uw organisatie. Daarnaast kan ik u helpen met een redactieadvies.
Interviewbegeleiding
Wilt u zelf een interview afnemen in de culturele sector of een artikel schrijven? Ik kan helpen en adviseren met zaken als
- de gewenste persoon voor uw microfoon krijgen
- onderwerp en vragen scherp krijgen
- eindredactie van uw artikel of geschreven interview.
Plaatst u uw interview op kunstHart, dan is de eindredactie gratis en krijgt u korting op overige tarieven. Een basiscursus interviewen vindt u in de kunstHart-academie.
Tarieven
- Journalistieke productie voor print of web:
tarief in overleg, vrijgesteld van btw. - Overige journalistieke/redactionele diensten en advies:
€ 40 per uur excl. 21 % btw.
Contact
Neem contact op voor meer informatie of om een afspraak te maken.
Randvoorwaarden/disclaimer
- Ik ben financieel niet afhankelijk van mijn zzp-werk en neem daarom alleen opdrachten aan waarvoor ik gemotiveerd ben.
- Ik neem geen opdrachten aan die mijn werkgever, de gemeente Den Haag, kunnen schaden of die de schijn van belangenverstrengeling op zich kunnen laden.
Inschrijvingsnummer CultPers bij de Kamer van Koophandel: 59826452